30 niedziela zwykła – uroczystość poświecenia kościoła – 27 X

Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Poświęcenia Kościoła. Po każdej mszy św. spotkanie dla Róż Różańcowych naszej parafii.

Do końca października zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. W tygodniu odprawiane są po wieczornej mszy św., a w niedziele o godz. 17.30. W Szymanowie w środę o 17.00.

W poniedziałek po różańcu w Domu Parafialnym spotkanie modlitewno-formacyjne dla Franciszkańskiego Zakonu Świeckich

1 listopada w Uroczystość Wszystkich Świętych msze jak w niedzielę i dodatkowo msza o godz. 14.00, po której wyruszy z kościoła procesja na cmentarz z modlitwą za zmarłych.

Ze względu na przypadającą w I piątek Uroczystość Wszystkich Świętych, odwiedziny chorych przeniesione są na drugi piątek miesiąca, czyli 8 listopada.

W sobotę we wspomnienie wiernych zmarłych msze święte o 9.00 i 18.00.

4 listopada o godz. 19.00 obowiązkowa katecheza chrzcielna dla rodzin, które planują chrzest dziecka.

8 listopada o godz. 16.30 spotkanie ministrantów w domu parafialnym.

Od 1 do 8 listopada za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych można uzyskać dla nich odpust zupełny. W tych dniach 15 minut przed mszą czytamy wypominki i modlimy się za zmarłych. Wypominki można składać w zakrystii lub kancelarii.

Dziękujemy za modlitwy, ofiary i okazywaną pomoc.

Niech MB Różańcowa wyprasza potrzebne laski dla nas i naszej Parafii.