5 Niedziela Wielkanocna (18 maja 2014)

Codziennie po mszy św. o godz.18.00. odprawiamy nabożeństwa majowe. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Jednocześnie zachęcamy do pielęgnowania nabożeństw majowych przy kapliczkach i krzyżach na terenie naszej parafii.

We wtorek o godz. 19.00 spotkanie z rodzicami młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.

W środę o godz. 12.00 odbędzie się pogrzeb katolicki ś.p. Pani Marioli Rumlowej.  Prosimy  o modlitwę w jej intencji.

W środę o godz. 18.45 spotkanie z rodzicami i dziećmi z okazji I rocznicy Komunii Świętej.

W sobotę o godz. 11.00 spowiedź dla dzieci rocznicowych i ich rodziców. Wcześniej na godz. 10.00 zapraszamy tychże rodziców do przygotowania Kościoła na niedzielę.

Dziękujemy Państwu Chudzikom za posprzątanie świątyni.

Jesteśmy wdzięczni za wszelkie wyrazy życzliwości, za modlitwę i ofiarność. Życzymy pokoju serca, Bożej opieki i radości. Niech Dobry Bóg Wam błogosławi.

Podajemy do wiadomości:

• Rocznica I Komunii św.   – 25 maja o godz. 11.30
  • Sakrament Bierzmowania  – 14 czerwca o godz. 18.00
  • Boże Ciało19 czerwca ( w tym roku procesja Eucharystyczna odbędzie się w Malinie )

• Sławomir Dąbek zam. Ligota Piękna
    Andrzelina Zyber, zam. Sułów     – zap. III