Święto Chrztu Pańskiego

❖ Dziś Święto Chrztu Pańskiego, które kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia. W Polsce jednak ze względu na tradycję możemy śpiewać kolędy do 2 lutego, do Święta Objawienia Pańskiego

❖ Trwa czas duszpasterskich odwiedzin kolędowych. Na tę wizytę przygotujmy krzyż, świece i wodę święconą. Dzieci i młodzież prosimy o przygotowanie zeszytów do katechezy. Serdecznie dziękujemy tym Rodzinom, które przyjęły kapłana do swojego domu.

❖ Kolędę rozpoczynamy w dni powszednie od godz. 16.00 a w niedziele od godz. 14.00. Plan kolędy na nadchodzący tydzień wygląda następująco: (proszę odczytać z dołączonej kartki) . Jest on również dostępny na naszej parafialnej stronie internetowej www.kosciol-krynczno.pl pod linkiem „ Najbliższe wydarzenia”
Podczas trwania wizyt duszpasterskich msze św. będą odprawiane w tygodniu o godz. 9.00. W soboty o 18.00. Mszy św. niedzielnej o godz. 18.00 nie będzie.

❖ Odwiedziny naszych chorych parafian odbędą się w lutym.

PARAFIANOM I NASZYM GOŚCIOM DZIĘKUJEMY ZA WSZELKIE WYRAZY ŻYCZLIWOŚCI,ZA POMOC I OFIARNOŚC.
NIECH PAN OBDARZY WAS POKOJEM!