5 Niedziela Wielkanocy

 
 
 

Od piątku 1 maja rozpoczęliśmy odprawianie nabożeństw majowych po mszy św. o godz.18.00. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych parafian. Zachęcamy również do pielęgnowania nabożeństw majowych przy kapliczkach i krzyżach na terenie naszej parafii.
W dniu dzisiejszym w naszej parafii obchodzimy Uroczystość I Komunii św. Msze komunijne o godz. 9.00 i 11.00.
Od poniedziałku przeżywamy Biały Tydzień. Dzieci pierwszokomunijne zapraszamy na msze św. o godz. 18.00 i na majówkę w strojach komunijnych.
Odwiedziny chorych 8 maja od godz. 9.00
W następną niedzielę w naszej parafii odbędzie się uroczystość odpustowa ku czci św. Stanisława. Kaznodzieją na sumie o godz. 11.30 będzie O. Stanisław Paszewski z Legnicy.

Uczestników Pielgrzymki do Turynu prosimy o dokonywanie wpłat drugiej raty.

Przystępujemy do ostatniego ważnego etapu aranżacji przestrzennej krajobrazu przy Kościele, którą będzie Droga Krzyżowa ulokowana powyżej ogrodu parterowego na placu św. Jana Pawła II. Elementy stacji przedstawiliśmy państwu w wykonanej makiecie. Dziękujemy tym rodzinom, które ofiarowały się zasponsorować poszczególne stacje. Koszt 1000 zł. Ofiarodawca będzie widniał na marmurowej tabliczce przytwierdzonej do stacji, którą wybrał. Na dzień dzisiejszy mamy komplet ofiarodawców Drogi Krzyżowej. Serdecznie dziękujemy. Istnieje jeszcze możliwość wsparcia finansowo pomnika ( figury i piedestału) św. Jana Pawła II. Koszt tej realizacji wynosi 4000 zł. Obecnie do sfinansowania pomnika zgłosiły się dwie rodziny. Bóg zapłać.


Zapowiedzi przedślubne:
 • Zapowiedź I
  Andrzej Krzysztof Siemieński zam. Wrocław
  Dominika Paulina Tylikowska zam. Ligota Piękna
 • ​​​Zapowiedź I
  Daniel Mielczarek zam. Ligota Piękna
  Milena Piejko zam. Ligota Piękna
 • Zapowiedź I
  Jarosław Popalski zam. Częstochowa
  Anna Foryś zam. Kryniczno

Parafianom i gościom życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkiej pomyślności. Niech Chrystus obdarzy nas swoim pokojem i radością i da nam siły do patrzenia z optymizmem w przyszłość.

Komentuj