Dziewiętnasta niedziela zwykła – 09 VIII

Dziewiętnasta niedziela  zwykła – 09 VIII

Ze względu na ciągle istniejący stan epidemii przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w miejscach zgromadzeń, również w kościele.

Do końca sierpnia nie będzie mszy św. w tygodniu o godz. 9.00.

W środę Wojownicy Wiary zapraszają mężczyzn na spotkanie „W służbie Bogu przez Maryję”. Spotkanie odbędzie się od godz. 18.00 w parafii św. Antoniego na Karłowicach. Szczegóły na plakacie w gablotce.

W czwartek 13 sierpnia po mszy wieczornej zapraszamy na kolejne NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE, prosimy zabrać świece.

W piątek wieczorem msza z wigilii Uroczystości Wniebowzięcia NMP.

W sobotę 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. w tym dniu jak w niedzielę. Po każdej mszy błogosławieństwo ziół i kwiatów. Nabożeństwo o godz. 17.30.

W przyszłą niedzielę zbiórka przed kościołem na remont dachu naszego Domu Parafialnego. Bóg zapłać za każdą ofiarę.

KONTO PARAFII:

BNP PARIBAS 87 1600 1462 1847 6991 7000 0253