Intencje mszalne 14 – 20 IX

14 września – poniedziałek

Święto podwyższenia Krzyża Świętego
9.00 1/ Za + Czesława Janickiego /int. od Zdzisława i Aleksandry Nowackich/.
2/ Za + Gertrudę Starościk /greg./.
18.00 Za + Tadeusza Zawadzkiego.

15 września – wtorek
Wspomnienie NMP Bolesnej
9.00 Za + Gertrudę Starościk /greg./.
18.00 1/ Za + Bogdana Płatek.
2/ Do M.B. z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego dla Marysi z ok. ósmej rocznicy urodzin.

16 września – środa
Wspomnienie świętych Korneliusza i Cypriana
9.00 1/ O opiekę M.B. z ok. czwartej rocznicy urodzin Emilki oraz o błogosławieństwo Boże dla jej siostry i rodziców.
2/ Za + Gertrudę Starościk /greg./.
18.00 Za + Annę Mikowską w 30-ty dzień po śmierci.

17 września – czwartek
Święto stygmatów św. Franciszka
9.00 1/ Za + męża Stanisława Ciecierskiego w dziesiątą rocznicę śmierci oraz za + zięcia Dariusza Ząbka.
2/ Za + Gertrudę Starościk /greg./.
18.00 W 32. rocznicę zawarcia związku małżeńskiego Ewy i Wojciecha Lachowiczów z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o wstawiennictwo M.B. Królowej Rodzin.

18 września – piątek
Święto św. Stanisława Kostki
9.00 Za + Gertrudę Starościk /greg./.
18.00 1/ Za + Annę Mikowską /od rodziny Kolbuszów z Tarnowa/.
2/ O łaskę zdrowia i Boże błogosławieństwo dla wnuczki Hani z ok. czwartej rocznicy urodzin oraz dla całej rodziny Guglicz.
3/ W int. młodzieży z naszej parafii o dary Ducha Świętego.

19 września – sobota
Wspomnienie obowiązkowe św. Józefa z Kupertynu
9.00 Za + Gertrudę Starościk /greg./.
18.00 1/ Za + Eugeniusza Warkocza i + Remigiusza Warkocza o miłosierdzie Boże.
2/ W czwartą rocznice śmierci mamy Stanisławy Załuskiej oraz + taty Antoniego, oraz teściów Irenę i Józefa Kwiecień oraz ich najbliższych.

20 września – dwudziesta piąta niedziela zwykła
8.00 W int. dziękczynno – błagalnej za sierpniowych pielgrzymów do sanktuarium M.B. Nowej Ewangelizacji.
Szymanów 10.00 Z ok. 85. rocznicy urodzin Heleny Kmieć z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo.
11.30 Za + Stefana, Janinę Prawdzin, Jana, Czesława Chorążego, Tadeusza Szydłowskiego i Teresę Cocyk.
18.00 Za ++ z rodziny Gawędów, Grudniów, Nakoniecznych oraz za + + Kleofasa Patalas i Wandę Chrząstek.