Intencje mszalne 21 – 27 IX

21 września – poniedziałek
Święto św. Mateusza ewangelisty
9.00 Za + Gertrudę Starościk /greg./.
18.00 1/ Za + Annę Mikowską /int. od rodziny Mikrutów z Jasła/.
2/ Za + Józefa Lachowicza i jego rodziców oraz za + Cecylię Klucznik i za ++ z rodziny Klucznik o miłosierdzie Boże.

22 września – wtorek
9.00 1/ Za dusze w czyśccu cierpiące.
2/ Za + Gertrudę Starościk /greg./.
18.00 Za + Annę Mikowską /int. od rodziny Papciaków/.

23 września – środa
Wspomnienie św. o. Pio
9.00 Za + Gertrudę Starościk /greg./.
18.00 1/ Za + Ewę Błońską i Annę Żyła.
2/ Za dusze w czyśccu cierpiące.

24 września – czwartek
9.00 1/ W int. parafian.
2/ Za + Gertrudę Starościk /greg./.
18.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, pokój duszy i zdrowie z ok. 94. rocznicy urodzin Władysławy Rosickiej.

25 września – piątek
Wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa
9.00 Za + Gertrudę Starościk /greg./.
18.00 1/ Za + Jerzego Klina.
2/ Rez. Bielicki

26 września – sobota
9.00 1/ Za + Gertrudę Starościk /greg./.
2/ W int. Róż Różańcowych z Malina z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże.
18.00 1/ Za + Tadeusza i Franciszka Górskich oraz za ++ z rodziny.
2/ Za ++ rodziców z obu stron Patalas i Roguscy, syna Janusza i braci z obu stron: Floriana, Kleofasa i Wojciecha.

27 września – dwudziesta szósta niedziela zwykła
8.00 Za + Jana Szczypkowskiego w rocznicę śmierci i za ++ z rodziny Szczypkowskich.
Szymanów 10.00 Za wstawiennictwem św. Jana Pawła II za + męża Michała Biszczanik w ósmą rocznicę śmierci, rodziców z obu stron, brata Feliksa, Klarę, Pawła, Mariana Szczygieł, Zdzisławę i Józefa Piejko, Eugeniusza Biszczanik oraz za ++ z rodzin Szczygieł, Biszczanik.
Kryniczno 10.00 W int. dzieci przystępujących do pierwszej komunii świętej, w int. ich rodziców i chrzestnych.
11.30 W int. parafian.
18.00 Z podziękowaniem za szczęśliwe zbiory z prośbą o dalszą opiekę i łaski /int. od Róż Różańcowych z Rogoża/.