Niedziela Biblijna – 18 IV

Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele. Prosimy, aby w pierwszej kolejności do Komunii św. przystępowały osoby, które chcą przyjąć Komunię na rękę.

Dzisiaj przed kościołem zbiórka na kontynuację remontu domu parafialnego.

Po mszy św. o 11.30 spotkanie dla dzieci przed I Komunią św.

W związku z trwającymi obostrzeniami zachowujemy dodatkowe msze św. w niedziele o 10.00 i 15.00 do końca kwietnia.

W poniedziałek z racji Roku św. Józefa msze św. wotywne z kazaniem i nabożeństwem ku czci św. Józefa.

W poniedziałek o godz. 19.00 katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych, którzy w najbliższym czasie chcą ochrzcić dziecko.

Od poniedziałku do piątku organizujemy kolejną zbiórkę elektrozłomu. Zużyty sprzęty RTV i AGD można składać przy garażu.

W środę po mszy św. o godz. 9.00 spotkanie dla seniorów, na którym wspominać będziemy spotkania z Janem Pawłem II.

W czwartek o 20.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

W piątek spotkanie ze słowem Bożym o 19.00 przez internet.

Skarbonki „Caritas” z jałmużną postną, które otrzymały dzieci można przynosić po mszach do zakrystii.

Zapowiedzi przedślubne (II):    Aleksandra Murzyńska z Ligoty Pięknej i   Michał Filipczak z Szewc

KONTO PARAFII:

BNP PARIBAS 87 1600 1462 1847 6991 7000 0253