Niedziela palmowa – 05 IV

Nabożeństwa Gorzkich Żali zostają odwołane.

W związku z obowiązującymi wytycznymi w zgromadzeniach religijnych może brać udział tylko do pięciu osób, dlatego w czasie mszy mogą uczestniczyć wybrane osoby, które zamawiały intencję mszy św., pozostałe powinny zostać w domu i brać udział liturgii transmitowanych przez media.

Najważniejsze wydarzenia liturgiczne będą transmitowane z naszego kościoła przez stronę internetową naszej parafii na facebook-u:

Wielki Wtorek

Modlitwa różańcowa o ustanie epidemii o godz. 20.30

TRIDUUM PASCHALNE

Mszy o 9.00 nie ma. Msza Wieczerzy Pańskiej o godz. 18.00.

Wielki Piątek

Od piątku rozpoczynamy nowennę przed Niedzielą Miłosierdzia. Codziennie o godz. 15.00 z koronką do Miłosierdzia Bożego.

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej o 17.30.

Liturgia wielkopiątkowa o godz. 18.00.

Zachęcamy do adoracji krzyża w domu.

Wielka Sobota

Święcenia potraw nie będzie. Głowa rodziny może pobłogosławić pokarmy przed wspólnym posiłkiem wielkanocnym.

Zapraszamy do nawiedzenia kościoła na krótką adorację Najświętszego Sakramentu w Bożym Grobie (zachowując jednak zasady bezpieczeństwa i limit do 5 osób)

Wigilia Paschalna o godz. 20.30

Za tydzień Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Msze święte w porządku niedzielnym.

Spowiedź święta po umówieniu się wcześniejszym z kapłanem.

Bóg zapłać za ofiary jakie składacie na konto parafii oraz poszczególnym wioskom za ofiary na kwiaty.

Codziennie jednoczmy się w modlitwie o ustanie epidemii.

Zapowiedzi przedślubne (II):           Łukasz Tomasz Mierzwa z Prusic i Justyna Patrycja Błońska z Kryniczna

KONTO PARAFII:

BNP PARIBAS 87 1600 1462 1847 6991 7000 0253