Niedziela Trójcy Przenajświętszej – 04 VI

Przez cały czerwiec po każdej mszy świętej odmawiać będziemy Litanię do Najświętszego Serca Jezusa.

Z nocy środy na czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu w int. rodzin z naszej parafii: od g. 20.00 do 8 rano.

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w czwartek. Msze święte w tym dniu w Krynicznie o godz. 8.00 i 18.30. Główna msza święta z procesją zostanie odprawiona o godz. 10.00 na scenie przy boisku w Ligocie Pięknej. Procesja będzie przechodziła ulicami Na kolonii, Osiedlową, Jaśminową i Sportową. Zachęcamy tradycyjnie do ustrojenia okien i posesji na tej trasie. Do uczestnictwa zapraszamy dzieci komunijne w swoich strojach, dzieci do sypania kwiatków, orkiestrę, poczty sztandarowe, osoby do chorągwi, niesienia feretronów i panów do baldachimu. O g. 19.00 wyjazd na koncert uwielbieniowy „Wniebogłosy” do Wrocławia. Informacje u o. Jozuego. W tym dniu nie ma wieczornej adoracji Najświętszego Sakramentu.

W piątek o 19.00 Krąg Biblijny.

Od piątku przez cały tydzień po mszach świętych wieczornych procesje z Najświętszym Sakramentem dookoła kościoła. W niedzielę procesja po mszy świętej o 11.30.

Tworzy się parafialny zespół presynodalny, który ma pomóc rozeznać i zarysować wizję Kościoła w naszej diecezji przygotowującej się do synodu w przyszłym roku. Zapraszamy chętnych do współpracy z przedstawicielami rady parafialnej i wspólnot. Informacje u o. Jozuego.

Informujemy, że data Komunii świętej w przyszłym roku w naszej parafii to 18 maja /sobota/.

Zapowiedzi:

• Adrian Rożek z Szymanowa i Dominika Rutkowska z Malina
  • Adrian  Borowski z Ligoty Pięknej i Magdalena Czubala z Ligoty Pięknej

W zeszłym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Bożeny Ziętek z Szymanowa R.I.P.