Niedziela wniebowstąpienia Pana Jezusa – 21 V

Do końca maja zapraszamy na nabożeństwa ku czci Matki Bożej, w dni powszednie po mszy świętej wieczornej, a w soboty i niedziele o 18.00. Trwamy tez w tym miesiącu na wieczornych modlitwach przy kapliczkach i krzyżach w parafii.

Katecheza chrzcielna w poniedziałek po nabożeństwie wieczornym.

Wyjazd na pielgrzymkę na Jasną Górę w środę o 6.00 z centrum Kryniczna. W tym też dniu po nabożeństwie wieczornym katecheza dla dorosłych.

Spotkanie formacyjne dla kobiet w czwartek po nabożeństwie majowym. A od 20.00 zapraszamy na cotygodniową adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy.

Spotkanie dla dzieci, które chciałyby zostać ministrantami w naszej parafii w piątek o 17.15, a po nabożeństwie wieczornym zbiórka dla Liturgicznej Służby Ołtarza i Krąg Biblijny.

Trzydziestego maja o g. 19.30 rada parafialna na którą zapraszamy również przedstawicieli wspólnot i ruchów działających w naszej parafii. Zostanie poruszony m.in. temat przygotowań do synodu w naszej diecezji.

W pierwsze wtorki miesiąca między g. 19 a 21 w domu parafialnym będą udzielane porady wykwalifikowanego psychologa i psychoterapeuty, szczególnie w dziedzinie problemów wychowawczych i wsparcia osób w kryzysie. Zainteresowani mogą się zgłaszać do o. Jozuego.

Zapowiedzi: (III) Oskar Władysław Różański z Kryniczna i Natalia Jadwiga Stachura z Częstochowy

• Adrian Rożek z Szymanowa i Dominika Rutkowska z Malina

W tym tygodniu odbył się pogrzeb parafian: Teresy Rogali z Kryniczna i Mieczysława Baraniuka z Ligoty Pięknej R.I.P.