Niedziela zesłania Ducha Świętego – 28 V

Do końca maja zapraszamy na nabożeństwa majowe po mszy świętej wieczornej. Dziś o 18.00, na zakończenie okresu wielkanocnego, nabożeństwo eucharystyczne „Via lucis” – „Droga światła”, z rozważaniami spotkań Jezusa Zmartwychwstałego ze swoimi uczniami.

Spotkanie rady parafialnej oraz przedstawicieli ruchów i wspólnot z naszej parafii we wtorek o 19.30.

W czerwcu po każdej mszy świętej w tygodniu odmawiać będziemy Litanię do Najświętszego Serca Jezusa.

Msza święta w int. dzieci z naszej parafii w czwartek o 18.30. W ten dzień, od g. 20.00 zapraszamy na prowadzoną adorację Najświętszego Sakramentu w int. osób niewierzących z naszej parafii.

W I piątek miesiąca odwiedziny chorych od 9.00, a o 19.00 Krąg Biblijny.

Razem z konferencją przełożonych zakonnych w Polsce zachęcamy w tym dniu do podjęcia postu w int. pokoju. Forma postu dowolna.

W I sobotę miesiąca o 8.15 zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP i mszę świętą wotywną.

Przypominamy, że za tydzień kończy się okres spowiedzi wielkanocnej.

Bóg zapłać dobrodziejom za wspieranie akcji Caritasu „Rodzina Rodzinie”, dzięki której, jako parafia, pomagamy mieszkańcom Ukrainy. Puszka na ofiary jest przy wejściu bocznym kościoła.

Zapowiedzi:

• Adrian Rożek z Szymanowa i Dominika Rutkowska z Malina
  • Adrian  Borowski z Ligoty Pięknej i Magdalena Czubala z Ligoty Pięknej

W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Jana Moszonka z Kryniczna R.I.P.