Piąta niedziela wielkanocna – 15 V

Dzisiaj dzień I Komunii św. w naszej parafii. Dzisiaj o 17.15 zapraszamy na Pokutną Procesję Różańcową z prośbą o Miłosierdzie dla rodzin, o świętość dla kapłanów, o pokój na świecie i odnowę moralną naszego narodu.

Przez najbliższy tydzień zapraszamy dzieci komunijne do uczestnictwa w mszach św. wieczornych i nabożeństwach majowych w ramach białego tygodnia.

Do końca maja zapraszamy na nabożeństwa majowe w dni powszednie po mszy wieczornej, a w soboty i niedziele o 17.15.

W poniedziałek przypada święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona Polski.

We wtorek po nabożeństwie spotkanie dla III Zakonu.

W środę o 19.00 katecheza dla dorosłych i spotkanie Mężczyzn św. Józefa.

W czwartek dziękczynna pielgrzymka dzieci pierwszokomunijnych do Legnicy do sanktuarium wydarzenia eucharystycznego. Wyjazd o 8.30. Informacje u o. Jozuego i p. Patrycji. O 20.00 zapraszamy na cotygodniową adorację Najświętszego Sakramentu.

W piątek o 16.00 Fraternia dla dzieci i o 19.00 Krąg Biblijny.

W sobotę wyjazd pielgrzymki parafialnej „Śladami miłosierdzia” z centrum Kryniczna o 4.00. Do o. Jozuego można składać intencje, w których będą się modlić w nawiedzanych sanktuariach.

W przyszłą niedzielę o 11.30 zapraszamy dzieci, które przyjęły I Komunię w ubiegłym roku na mszę św. rocznicową (w komunijnych strojach). Wcześniej proszę skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania.

W przyszłą niedzielę zbiórka przed kościołem na remont naszego domu parafialnego.

W naszej okolicy zakładany jest nowy Krąg Domowego Kościoła. Zapraszamy zainteresowane małżeństwa do tej rodzinnej wspólnoty Ruchu Światło-Życie. Informacje u o. proboszcza.

Zapowiedzi przedślubne (III)    Amanda Aptazy z Szymanowa i Mateusz Trześniowski z Szymanowa.

Do domu Pana odeszła nasza parafianka śp. Emilia Szczepanek (l. 87) z Szymanowa R.i.p.