Siedemnasta niedziela zwykła – 26 VII

Siedemnasta niedziela  zwykła – 26 VII

Do końca sierpnia nie będzie mszy św. w tygodniu o godz. 9.00 z wyjątkiem I piątku i I soboty miesiąca. Nie będzie taż dodatkowej mszy  św. z udziałem dzieci w pierwszą niedzielę miesiąca.

W poniedziałek o 19.30 spotkanie mężczyzn św. Józefa.

W piątek o. Roman zaprasza na spotkanie ze Słowem Bożym o godz. 19.00

1 sierpnia w I sobotę miesiąca o godz. 8.15 Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP i msza św. o godz. 9.00.

Za tydzień 2 sierpnia można też zyskać odpust Porcjunkuli.

3 sierpnia przejdzie przez teren naszej parafii 40 Jubileuszowa Piesza Pielgrzymka Wrocławska na Jasną Górę. Jednak w tym roku ze względu na obostrzenia sanitarne związane z epidemią nie zatrzyma się na postój w Malinie. Pielgrzymka będzie miała charakter sztafetowy, pielgrzymi przemieszczać się będą w małych grupach ok. 50 osób, a postoje zaplanowane z dala od zabudowań. Organizatorzy dziękują za coroczną gościnność i zapewniają o pamięci w modlitwie.

Okazja do spowiedzi św. codziennie przed mszą św.

Zapowiedzi przedślubne II:      Michał Miłosz Chęciński z Wrocławia i Ewelina Agnieszka Świst z Malina

KONTO PARAFII:

BNP PARIBAS 87 1600 1462 1847 6991 7000 0253