Uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi

Dziś pierwszy dzień Nowego Roku – Uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi. W dalszym ciągu przeżywamy radość świąt Bożego Narodzenia. Niech ten czas zamyśleń przed żłóbkiem i widok Bożej Dzieciny zbliży nas do Boga i ludzi.

❖ W czwartek zapraszamy Rodziny naszej parafii na pierwszo czwartkową adorację na godz. 20.00

❖ W piątek obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego ( Trzech Króli ). Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Tradycyjnie w tym dniu poświecimy kadzidło, kredę i wodę. Już dzisiaj słowa podziękowania kierujemy do Państwa Bożeny i Piotra Szturów za przygotowanie „królewskich „ zestawów kredy i kadzidła, które w tym dniu ofiarujemy naszym parafianom.

❖ Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary na Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu. Zebrano 1460 zł.

❖ Trwa czas duszpasterskich odwiedzin kolędowych. Na tę wizytę przygotujmy krzyż, świece i wodę święconą. Dzieci i młodzież prosimy o przygotowanie zeszytów do katechezy. Serdecznie dziękujemy tym Rodzinom, które przyjęły kapłana do swojego domu.

❖ Kolędę rozpoczynamy w dni powszednie od godz. 16.00 a w niedziele od godz. 14.00. Plan kolędy na nadchodzący tydzień wygląda następująco: (proszę odczytać z dołączonej kartki) . Jest on również dostępny na naszej parafialnej stronie internetowej www.kosciol-krynczno.pl pod linkiem „ Najbliższe wydarzenia”
Podczas trwania wizyt duszpasterskich msze św. będą odprawiane w tygodniu o godz. 9.00. W soboty o 18.00. Mszy św. niedzielnej o godz. 18.00 nie będzie.

❖ Odwiedziny naszych chorych parafian odbędą się w lutym.

PARAFIANOM I NASZYM GOŚCIOM DZIĘKUJEMY ZA WSZELKIE WYRAZY ŻYCZLIWOŚCI,ZA POMOC I OFIARNOŚC.
NIECH PAN OBDARZY WAS POKOJEM!