Plan wizyt duszpasterskich (Kolęda) 2015/2016

Przedawnione
  • Data rozpoczęcia:
    24 stycznia 2016, 23:00
  • Data końca:
    28 grudnia 2015, 00:00
 
 
 

Informacja o planie wizyt duszpasterskich w grudniu 2015 i styczniu 2016.

KOLĘDA 2015 /2016

KRYNICZNO

28.12 ( poniedziałek ) – godz. 16.00

  • O. Jakub      – Szkolna ( od P. Wójcik ), Parkowa ( do spotkania )
  • O. Wiesław  – Parkowa ( od P. Kiszczyńskich do spotkania )

29.12 ( wtorek ) – godz. 16.00

  • O. Jakub      – Spacerowa ( od strony Malina )
  • O. Wiesław  – Spacerowa ( od P. Papaj )

30.12 ( środa ) – godz. 16.00

  • O. Jakub      – Polna, Trzebnicka, Wiosenna
  • O. Wiesław  – Łąkowa, Ogrodowa, Wiosenna ( od strony Malina )

ROGOŻ

02.01 ( sobota) – godz. 14.00

  • O. Jakub       – Wierzbowa ( cała od strony Szymanowa )
  • O. Wiesław  – Parkowa ( cała od P. Sandalewskich ), Topolowa, Azaliowa

03.01 ( niedziela ) – godz. 14.00

  • O. Jakub      – Lipowa ( cała od Szewc )
  • O. Wiesław  – Słoneczna, Stawowa, Ogrodowa

MALIN

04.01 ( poniedziałek ) – godz. 16.00

  • O. Wiesław  –   Kalinowa, Miła

05.01 ( wtorek ) – godz. 16.00

  • O. Jakub       – Główna ( od P. Sztura ), Akacjowa, Tenisowa, Golfowa, Gajowa,                                                             Strzelecka, Sportowa
  • O. Wiesław   – Główna ( od nr 31 – 93 ), Floretowa, Polna, Słoneczna

07.01 ( czwartek  ) – godz. 16.00

  • O. Jakub       – Główna ( od nr 66  P. Jędrasik ), Bociania
  • O. Wiesław  – Główna ( od nr 84 P. Owsiański ), Łąkowa, Wierzbowa

08.01 ( piątek) – godz. 16.00

  • O. Jakub       – Parkowa ( od P. Bielskich )Wspólna, Jesionowa, Stawowa
  • O. Wiesław  – Lipowa, Wiśniowa, Leśna

SZYMANÓW

09.01 ( sobota ) – godz. 14.00

  • O. Jakub      –  Lotnicza  ( od P. Mizdrów )
  • O. Wiesław  –  Lotnicza  ( od końca parzystych do spotkania )

10.01 ( niedziela ) – godz. 14.00

  • O. Jakub       – Lotnicza ( nieparzyste od P. Andrzeja Biszczanika do końca )
  • O. Wiesław  –  Sportowa, Szybowcowa, Skrzydlata

11.01 ( poniedziałek ) – godz. 16.00

  • O. Jakub       – Przy Krzyżu, Lipowa ( do P. Śmiertków )
  • O. Wiesław  – Lipowa ( od Mostowej do świetlicy )

12.01 ( wtorek ) – godz. 16.00

  • O. Jakub       – Mostowa. Letnia, Zimowa
  • O. Wiesław  – Lipowa 5a, b, c, d, e, Ogrodnicza

13.01. ( środa) – godz. 16.00

( Nowy Szymanów )

  • O. Jakub       – Liliowa, Łąkowa, Widawska
  • O. Wiesław  – Kwiatowa, Polna, Storczykowa

14.01 ( czwartek ) – godz. 16.00

  • O. Jakub   – Parkowa, Wiosenna

LIGOTA PIĘKNA

15.01 ( piątek ) – godz.16.00

ul. Na kolonii:

  • O. Jakub – od P. Murzyńskich ( pocz.)
  • O. Wiesław – od P. Krawczyk ( koniec ) + ul. Krótka i Modrzewiowa ( od Wiszni do spotkania )

16.01 ( sobota ) – godz. 14.00

  • O. Jakub      – Cicha, Sportowa, Wąska, Kręta
  • O. Wiesław  – Jaśminowa, Fiołkowa

17.01 ( niedziela ) – godz. 14.00

  • O. Jakub – Letniskowa, Różana, Osiedlowa
  • O. Wiesław  – Leśna ( od Wiszni ), Akacjowa, Modrzewiowa

18.01 ( poniedziałek ) – godz. 16.00

  • O. Jakub      – Prosta ( do Załuskiego ) i reszta Wrocławskiej
  • O. Wiesław – Główna, Wrocławska 7, 9, 9 a, 12

19.01 ( wtorek ) – godz.16.00

  • O. Jakub      – Brzoskwiniowa 36, 37, 44, 46, 50, Polna, Stawowa
  • O. Wiesław  – Brzoskwiniowa, Lipowa, Morelowa, Wiśniowa

20.01 ( środa ) – godz. 16.00

  • O. Jakub      – Sosnowa, Brzozowa, Laskowa
  • O. Wiesław – Prosta ( od 22 do końca ), Wrzosowa, Leszczynowa

KOLĘDA UZUPEŁNIAJĄCA

  • 24.01. ( niedziela ) od. godz. 14.00
Komentuj