Kolęda 2018

Przedawnione
  • Data rozpoczęcia:
    2 stycznia 2018, 00:00
  • Data końca:
    28 stycznia 2018, 00:00
 
 
 

Plan wizyt duszpasterskich w 2018 r.

LIGOTA PIĘKNA

02.01 ( wtorek ) godz.16.00 ul. Na Kolonii:

  • O. Jakub – od P. Murzyńskich ( początek)
  • O. Wiesław – od P. Krawczyk ( koniec ) + ul. Krótka i Modrzewiowa ( od Wiszni do spotkania )

03.01 ( środa ) godz. 16.00

  • O. Jakub – Cicha, Sportowa, Wąska, Kręta
  • O. Wiesław – Jaśminowa, Fiołkowa

04.01 ( czwartek) godz. 16.00

  • O. Jakub – Letniskowa, Różana, Osiedlowa
  • O. Wiesław – Leśna ( od Wiszni ), Akacjowa, Modrzewiowa

05.01 ( piątek ) godz. 16.00

  • O. Jakub – Prosta ( do Załuskiego ) i reszta Wrocławskiej
  • O. Wiesław – Główna, Wrocławska 7, 9, 9 a, 12

07.01 ( niedziela) godz.14.00

  • O. Jakub – Brzoskwiniowa 36, 37, 44, 46, 50, Polna, Stawowa
  • O. Wiesław – Brzoskwiniowa, Lipowa, Morelowa, Wiśniowa

08.01 ( poniedziałek ) godz. 16.00

  • O. Jakub – Sosnowa, Brzozowa, Laskowa
  • O. Wiesław – Prosta ( od 22 do końca ), Wrzosowa, Leszczynowa

SZYMANÓW

09.01 ( wtorek ) godz. 16.00

  • O. Jakub – Lotnicza ( od P. Mizdrów )
  • O. Wiesław – Lotnicza ( od końca parzystych do spotkania )

10.01 ( środa ) godz. 16.00

  • O. Jakub – Lotnicza ( nieparzyste od P. Andrzeja Biszczanika do końca )
  • O. Wiesław – Sportowa, Szybowcowa, Skrzydlata

11.01 ( czwartek ) godz. 16.00

  • O. Jakub – Przy Krzyżu, Lipowa ( do P. Śmiertków )
  • O. Wiesław – Lipowa ( od Mostowej do świetlicy )

12.01 ( piątek ) godz. 16.00

  • O. Jakub – Mostowa. Letnia, Zimowa
  • O. Wiesław – Lipowa 5a, b, c, d, e, Ogrodnicza

13.01. ( sobota) godz. 14.00 Nowy Szymanów

  • O. Jakub – Liliowa, Łąkowa, Widawska
  • O. Wiesław – Kwiatowa, Polna, Storczykowa

14.01 ( niedziela ) godz. 14.00

  • O. Jakub – Parkowa, Wiosenna

MALIN

15.01 ( poniedziałek ) godz. 16.00

  • O. Wiesław – Kalinowa, Miła

16.01 ( wtorek) godz. 16.00

  • O. Jakub – Główna ( od P. Sztura ), Akacjowa, Tenisowa, Golfowa, Gajowa, Strzelecka, Sportowa
  • O. Wiesław – Główna ( od nr 31 – 93 ), Floretowa, Polna, Słoneczna

17.01 ( środa ) godz. 16.00

  • O. Jakub – Główna ( od nr 66 P. Jędrasik ), Bociania
  • O. Wiesław – Główna ( od nr 84 P. Owsiański ), Łąkowa, Wierzbowa

18.01 ( czwartek) godz. 16.00

  • O. Jakub – Parkowa ( od P. Bielskich )Wspólna, Jesionowa, Stawowa
  • O. Wiesław – Lipowa, Wiśniowa, Leśna

ROGOŻ

19.01 ( piątek) godz. 16.00

  • O. Jakub – Wierzbowa ( cała od strony Szymanowa )
  • O. Wiesław – Parkowa ( cała od P. Sandalewskich ), Topolowa, Azaliowa

20.01 ( sobota ) godz. 14.00

  • O. Jakub – Lipowa ( cała od Szewc )
  • O. Wiesław – Słoneczna, Stawowa, Ogrodowa

KRYNICZNO

21.01 ( niedziela ) godz. 14.00

  • O. Jakub – Szkolna ( od P. Wójcik ), Parkowa ( do spotkania )
  • O. Wiesław – Parkowa ( od P. Kiszczyńskich do spotkania )

22.01 ( poniedziałek ) godz. 16.00

  • O. Jakub – Spacerowa ( od strony Malina )
  • O. Wiesław – Spacerowa ( od P. Łysio )

23.01 ( wtorek ) godz. 16.00

  • O. Jakub – Polna, Trzebnicka, Wiosenna
  • O. Wiesław – Łąkowa, Ogrodowa, Wiosenna ( od strony Malina )

UZUPEŁNIAJĄCA

28.01.( niedziela) godz.14.00

Komentuj