Kolęda 2019

Przedawnione
  • Data rozpoczęcia:
    2 stycznia 2019, 16:00
  • Data końca:
    23 stycznia 2019, 22:00
 
 
 

Plan wizyt duszpasterskich

KRYNICZNO

02.01 (środa) godz. 16.00
O. Wiesław – Szkolna (od P. Wójcik), Parkowa (do spotkania)
O. Jakub – Parkowa (od P. Kiszczyńskich do spotkania)
03.01 (czwartek) godz. 16.00
O. Jakub – Spacerowa (od strony Malina)
O. Wiesław – Spacerowa (od P. Łysio)
04.01 (piątek) godz. 16.00
O. Wiesław – Polna, Trzebnicka, Wiosenna
O. Jakub – Łąkowa, Ogrodowa, Wiosenna (od strony Malina)

ROGOŻ

05.01 (sobota) godz. 14.00
O. Wiesław – Wierzbowa (cała od strony Szymanowa)
O. Jakub – Parkowa (cała od P. Sandalewskich) Topolowa, Azaliowa
07.01 (poniedziałek) godz. 16.00
O. Wiesław – Lipowa (cała od Szewc)
O. Jakub – Słoneczna, Stawowa, Ogrodowa

MALIN

08.01 (wtorek) godz. 16.00
O. Jakub – Kalinowa, Miła
09.01 (środa) godz. 16.00
O. Wiesław – Główna (od P. Sztura), Akacjowa, Tenisowa, Golfowa, Gajowa, Strzelecka, Sportowa
O. Jakub – Główna (od nr 31 – 93), Floretowa, Polna, Słoneczna
10.01 (czwartek) godz. 16.00
O. Wiesław – Główna (od nr 66 P. Jędrasik), Bociania
O. Jakub – Główna (od nr 84 P. Owsiański), Łąkowa, Wierzbowa
11.01 (piątek)  godz. 16.00
O. Wiesław  – Parkowa (od P. Bielskich) Wspólna, Jesionowa, Stawowa
O. Jakub – Lipowa, Wiśniowa, Leśna

SZYMANÓW

12.01 (sobota) godz. 14.00
O. Wiesław – Lotnicza (od P. Mizdrów)
O. Jakub – Lotnicza (od końca parzystych do spotkania)
13.01 (niedziela) godz. 14.00
O. Wiesław – Lotnicza (nieparzyste od P. Andrzeja Biszczanika do końca)
O. Jakub – Sportowa, Szybowcowa, Skrzydlata
14.01 (poniedziałek) godz. 16.00
O. Wiesław  – Przy Krzyżu, Lipowa (do P. Śmiertków)
O. Jakub – Lipowa (od Mostowej do świetlicy)
15.01 (wtorek) godz. 16.00
O. Wiesław – Mostowa. Letnia, Zimowa
O. Jakub – Lipowa 5a, b, c, d, e, Ogrodnicza
16.01. (środa) godz. 16.00 Nowy Szymanów 
O. Wiesław – Liliowa, Łąkowa, Widawska
O. Jakub – Kwiatowa, Polna, Storczykowa
17.01 (czwartek) godz. 16.00
O. Wiesław – Parkowa, Wiosenna

LIGOTA PIĘKNA

18.01 (piątek) godz.16.00 ul. Na Kolonii:
O. Wiesław – od P. Murzyńskich (początek)
O. Jakub – od P. Krawczyk (koniec) + ul. Krótka i Modrzewiowa (od Wiszni do spotkania)
19.01 (sobota) godz. 14.00
O. Wiesław – Cicha, Sportowa, Wąska, Kręta
O. Jakub – Jaśminowa, Fiołkowa
20.01 (niedziela) godz. 14.00
O. Wiesław – Letniskowa, Różana, Osiedlowa
O. Jakub – Leśna (od Wiszni), Akacjowa, Modrzewiowa
21.01 (poniedziałek) godz. 16.00
O. Wiesław – Prosta (do P. Załuskiego) i reszta Wrocławskiej
O. Jakub – Główna, Wrocławska 7, 9, 9 a, 12
22.01 (wtorek) godz.16.00
O. Wiesław – Brzoskwiniowa 36, 37, 44, 46, 50, Polna, Stawowa
O. Jakub – Brzoskwiniowa, Lipowa, Morelowa, Wiśniowa
23.01 (środa) godz. 16.00
O. Wiesław – Sosnowa, Brzozowa, Laskowa
O. Jakub – Prosta (od 22 do końca), Wrzosowa, Leszczynowa
Komentuj