Intencje mszalne (4 maja – 11 maja 2014)

4 maja: 3 Niedziela Wielkanocna

• 8.00 – Za ++ rodziców Jana i Helenę Mielniczek, Juliannę i Józefa Aptazy.
  • 10.00 – Szymanów – Za + męża Tadeusza Kmiecia.
  • 11.30 – Za + tatę Zygmunta Krzywickiego w roczn. + oraz za ++ z rodziny Krzywickich i Kołdomów
  • 18.00 – Za ++ rodziców Kazimierę i Władysława Mazurów w 15 roczn. + oraz za wszystkich ++ z rodzin Homa i Mazur z prośbą o życie wieczne dla nich.​

5 maja: poniedziałek

• 18.00 – Z okazji 1 roczn. urodzin Aleksandra Jasińskiego, prosząc o błog. Boże i opiekę Anioła Stróża. Konc. – Jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże, opiekę Matki Bożej z okazji 70 urodzin żony, mamy i babci Walentyny.

6 maja: wtorek

• 18.00 – O dar rodzicielstwa i błog. Boże dla córki Antoniny i żony Katarzyny.

7 maja: środa

• 18.00 – Za + Jana Wyrwasa – od rodzin Błaszczyków i Puchałów.

8 maja: czwartek

• 18.00 – Za + Stanisława Hruszowca w dniu imienin, prosząc o dar nieba.

9 maja: piątek

• 18.00 – Za + Teresę Mazur w 5 roczn. +, oraz za + Czesława Mazura

10 maja: sobota

• 18.00 – Za + Stanisława Szweda w dniu imienin.

11 maja: 4 Niedziela Wielkanocna

• 8.00 – Za + mamę Zofię Fitobór, ++ dziadków Andrzeja i Antoninę Fitobór, ++ Janinę i Edwarda Majewskich, oraz za ++ z tych rodzin
  • 10.00 – Szymanów – Za + męża Michała Biszczanika w 14 roczn. +, ++ rodziców z obu stron, brata Feliksa, Klarę, Pawła i Mariana Szczygłów, za + Zdzisławę Piejko, Eugeniusza Biszczanika, oraz za ++ z rodzin Szczygieł, Biszczanik i dusze w czyśćcu cierpiące.
  • 11.30 – Za żyjących i + parafian.
  • 18.00 – Do M. Bożej o dobre urodzaje, o zdrowie i siły dla Ojca św. Franciszka i kapłanów pracujących w naszej parafii – od koła różańcowego z Rogoża.