7 Niedziela Wielkanocna (1 czerwca 2014)

Wniebowstąpienie Pańskie

Dzisiaj we wszystkich kościołach całej Polski organizowana jest kwesta na budowę świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. Po Mszach św. ministranci będą zbierali do puszek dobrowolne ofiary. Za każdą serdecznie dziękujemy.

We wtorek o godz. 19.00 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.

W piątek odwiedzimy naszych chorych

Dnia 17 maja odbyło się posiedzenie Rady Parafialnej. Wybrano nowy zarząd. Przewodniczącym został pan Roman Tarnowski, zastępcą i sekretarzem pan Roman Matysiak, skarbnikiem pan Marek Hagiel. Poruszono przy tej okazji kilka kwestii: sprawę nowego cmentarza, porządku na wieży kościelnej, sprzątanie kościoła. Ustalono, że odpowiedzialną za porządek i posprzątanie będzie jedna z pań. Natomiast do zakupu i układania kwiatów poprosimy florystkę. Ustalono, iż radni w poszczególnych wioskach będą zbierali na ten cel pieniądze – 50 zł na rok od każdej rodziny.

Jesteśmy wdzięczni za wszelkie wyrazy życzliwości, za modlitwę i ofiarność. Życzymy pokoju serca, Bożej opieki i radości. Niech Dobry Bóg Wam błogosławi

Podajemy do wiadomości:

Sakrament Bierzmowania   – 14 czerwca o godz. 18.00

Boże Ciało – 19 czerwca  ( w tym roku procesja  Eucharystyczna odbędzie się Malinie )

Zapowiedzi przedślubne :

• Dawid Klimczyk zam. Wrocław