4 Niedziela Zwykła

Rozpoczęły się ferie zimowe. Wypoczywającym Parafianom życzymy udanego czasu relaksu i szczęśliwego powrotu do domu

• We wtorek przypada Święto Ofiarowania Pańskiego popularnie zwane Matki Bożej Gromnicznej. Tego dnia msze św. będą odprawione o godz. 900 i 1800. Prosimy o przyniesienie gromnic, które zostaną tego dnia poświęcone. Po każdej Mszy św. udzielone zostanie także błogosławieństwo św. Błażeja. Jest to także Światowy Dzień Życia Konsekrowanego.
  • Od święta Matki Bożej Gromnicznej rozbiera się szopki i dekoracje bożonarodzeniowe. W naszym kościele stajenkę będziemy demontować w czwartek 4 lutego. Bardzo serdecznie prosimy mężczyzn do pomocy tego dnia na godz. 9.00.
  • W piątek obchodzimy wspomnienie św. Agaty. Tego dnia po mszy św. zwyczajowo zostanie poświęcony chleb. Umieszcza się go w miejscach narażonych na pożar lub powódź, by wstawiennictwo św. Agaty chroniło przed żywiołami nasze domy i zabudowania gospodarcze.
  • W piątek odwiedzimy naszych chorych parafian z racji na I Piątek miesiącaProsimy o rezerwowanie intencji mszalnych.
  • Informujemy, że od dnia 10 lutego ( Środa popielcowa ) rozpoczniemy wielkopostne rekolekcje parafialne. Praktykom tym przewodniczył będzie O. Damian Stachowicz – gwardian z Legnicy. Z racji na trwające w tym czasie ferie zimowe, uczniowie naszego Zespołu Szkół w Krynicznie swoje rekolekcje będą przeżywać w późniejszym czasie 25 i 26 lutego.

Parafianom i naszym Gościom dziękujemy za wszelkie wyrazy życzliwości, za pomoc i ofiarność. Niech Pan obdarzy Was pokojem.