Uroczystość Najświętszej Trójcy (15 czerwca 2014)

Dzisiaj Uroczystość Najświętszej Trójcy. Wielbimy Boga w Osobach Ojca, Syna i Ducha Świętego.

W dniu wczorajszym młodzież z naszej parafii przyjęła z rąk Ks. Biskupa Andrzeja Siemieniewskiego sakrament bierzmowania. Uroczystość odbyła się o godz. 18.00.

W środę 18.06 o godz. 18.30 w świetlicy w Szymanowie odbędzie się spotkanie mieszkańców Szymanowa z panem Wójtem. Przedmiotem rozmowy ma być temat rozbudowy wioski i związane z tym finanse.

W czwartek uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej – Boże Ciało. Rozpoczęcie Procesji Mszą św. o godz. 1000 przy ołtarzu polowym obok świetlicy w Malinie. Dzieci rocznicowe zapraszamy w strojach komunijnych. Prosimy także dzieci do sypania kwiatków, a rodziców o pomoc w ich przygotowaniu.

Od czwartku przez tydzień w ramach Oktawy Bożego Ciała po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja Eucharystyczna. Z serca dziękujemy tym rodzicom, którzy przygotowali kościół na uroczystość bierzmowania, a tym samym na dzisiejszą niedzielę.

Jesteśmy wdzięczni za wszelkie wyrazy życzliwości, za modlitwę i ofiarność. Życzymy pokoju serca, Bożej opieki i radości. Niech Dobry Bóg Wam błogosławi.

Zapowiedzi przedślubne:

• Kamil Miszczuk zam. Wrocław