​Niedziela Świętej Rodziny

Przeżywamy radość świąt Bożego Narodzenia. Niech ten czas zamyśleń przed żłóbkiem i widok Bożej Dzieciny zbliży nas do Boga i ludzi.

Od dzisiaj rozpoczynamy czas duszpasterskich odwiedzin kolędowych . Szczegółowy plan kolędy przedstawiony jest w gablocie parafialnej. Można zobaczyć go również na naszej parafialnej stronie internetowej. Podczas trwania kolędy Msze św. będą odprawiane w tygodniu o godz. 900. W soboty o 18.00. Mszy św. niedzielnej o godz. 18.00 nie będzie.

W imieniu Pana Janka – naszego organisty, dziękujemy za zakupione u Niego opłatki, a tym samym uhonorowanie jego pracy w naszej parafii.

W ostatni dzień roku zapraszamy na Mszę św. na godz. 1700. W czasie tej Eucharystii chcemy podsumować mijający rok i podziękować Bogu za wszelkie dobro, które otrzymaliśmy

W pierwszym dniu nowego roku wypada Uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi. Tego dnia msze św. o godz. 8.00, 10.00 w Szymanowie, 1130 i 1800.

Wójt Gminy Wisznia Mała zaprasza mieszkańców Gminy na Spotkanie Noworoczne, które rozpocznie się Mszą św. odprawioną w naszym Kościele 6 stycznia o godz. 1600. Po Eucharystii odbędzie się wspólne kolędowanie w wiejskiej świetlicy. Szczegółowe informacje można odczytać z plakatu wywieszonego w gablotce, jak również na stronie internetowej parafii.