Niedziela Chrztu Pańskiego

Dzisiaj Niedziela Chrztu Pańskiego. Chciejmy w modlitwie wspomnieć kapłana, który kiedyś na prośbę naszych Rodziców udzielił nam sakramentu chrztu św. Sakrament ten nazywany jest kluczem i bramą wszystkich sakramentów.

Trwa czas duszpasterskich odwiedzin kolędowych. Na kolędę prosimy przygotować krzyż, świece i wodę święconą. Dzieci i młodzież prosimy o przygotowanie zeszytów do katechezy. Kolędę rozpoczynamy w dni powszednie od godz. 16.00. W soboty i niedziele od godz. 14.00. Serdecznie dziękujemy tym Rodzinom, które już przyjęły kapłana do swojego domu. W szczególny sposób dziękujemy tym, którzy podjęli kolędników obiadem lub kolacją.

Plan kolędy wywieszony jest w gablocie. Można się również z nim zapoznać klikając na ten odnośnik.

Składamy podziękowanie państwu Sztura za przygotowanie na uroczystość Trzech Króli 500 zestawów kredy i mirry, które rozdawaliśmy tego dnia parafianom.

Z racji na kolędę Msze św. odprawiamy od poniedziałku do piątku o godz. 9.00. W sobotę o 18.00. W niedzielę Mszy św. o godz. 18.00 nie będzie.

W czwartek 15.01. o godz. 18.00 w Zespole Szkół w Krynicznie odbędzie się spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych z panem Jackiem Dobrzańskim w sprawie strojów dla dzieci.

O. Wiesław serdecznie zaprasza rodziców naszych ministrantów na krótkie spotkanie w niedzielę 18.01 bezpośrednio po mszy św. o godz. 11.30.

Parafianom i gościom życzymy na wszystkie dni Nowego roku: Wiary w sercu i światła w mroku, nadziei na trudne dni, a nade wszystko Bożej pomocy i opieki.