3 niedziela zwykła

W dniu dzisiejszym podczas Mszy św. o godz. 11.30 swoim śpiewem liturgię uświetni chór Gminnego Ośrodka Kultury z Wiszni Małej. Dziękujemy za ich obecność i zaangażowanie.

We wtorek zakończyliśmy odwiedziny duszpasterskie. Bardzo dziękujemy za wszystkie serdeczne i miłe spotkania kolędowe. Za rozmowy, miłe słowa pod naszym adresem, Wasze spostrzeżenia i uwagi. Za Waszą troskę o rodzinę parafialną. Wszystkie spostrzeżenia i podsumowanie kolędy zostanie przedstawione po feriach zimowych. Niech Boże błogosławieństwo, które nieśliśmy z kolędą do Waszych domów pozostanie w nich i z Wami, niech Was umacnia i prowadzi na wszystkich drogach życia.

Zachęcamy do zamawiania mszy św.

Dzieciom i młodzieży przeżywającym ferie zimowe życzymy śniegu, radości oraz dobrego wypoczynku.

W dniach od 15 – 20 maja ( 6 dni ) organizujemy Pielgrzymkę na wystawienie Całunu Turyńskiego. W programie trasy zaplanowane są takie miejsca i miasta jak Padwa, Wenecja, Mediolan, Turyn. Koszt wyjazdu 990 zł i 30 euro. Szczegółowy plan wywieszony jest w gablotce jak również na naszej parafialnej stronie internetowej  www.kosciol-kryniczno.pl.  Zapisy przyjmujemy w kancelarii parafialnej.

Od święta Matki Bożej Gromnicznej rozbiera się szopki i dekoracje bożonarodzeniowe. W naszym kościele szopkę będziemy demontować we wtorek 3 lutego o godz. 9.00. Już dzisiaj bardzo serdecznie prosimy mężczyzn o wygospodarowanie czasu do pomocy w rozbiórce szopki tego dnia.

Parafianom i gościom życzymy  wiary w sercu i światła w mroku, nadziei na trudne dni, a nade wszystko Bożej pomocy i opieki.