Dwudziesta druga niedziela zwykła – 30 VIII

Dwudziesta druga niedziela  zwykła – 30 VIII

Ze względu na ciągle istniejący stan epidemii przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w miejscach zgromadzeń, również w kościele.

W ramach przygotowań zapraszamy na Godzinki do Niepokalanego Poczęcia NMP, które będziemy śpiewać 20 minut przed mszą świętą wieczorną.

W poniedziałek o godz. 18.00 zapraszamy dzieci, nauczycieli i pracowników szkoły podstawowej w Krynicznie na mszę św. w ich intencji z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego i katechetycznego.

W poniedziałek katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych pragnących ochrzcić dziecko o godz. 19.00.

Od wtorku 1 września wznawiamy odprawianie mszy św. w tygodniu o godz. 9.00.

W środę o godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci, które mają przystąpić do I Komunii św. 27 września.

W I czwartek miesiąca zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00. Będziemy modlić się za dzieci, jak również w int, dzieci nienarodzonych.

W I piątek odwiedzimy naszych chorych od godz. 9.00. Okazja do spowiedzi św. od godz. 17.30.

O 16.30 zapraszamy wszystkich ministrantów i ministrantki na powakacyjną zbiórkę.

O 19.00 spotkanie ze Słowem Bożym.

W I sobotę o godz. 8.15 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP.

W przyszłą niedzielę odbędzie się w naszej parafii odpust ku czci Narodzenia NMP połączony z dziękczynieniem za zbiory w tym roku. Dodatkowa msza św. z udziałem dzieci i rodzin o godz. 10.00 w Krynicznie.

Na konto Caritas wysłaliśmy 1230 zł zebrane w ostatnią niedzielę na pomoc dla poszkodowanych wybuchem w Bejrucie.

Zapowiedzi przedślubne:

(III):      Ewelina Szymańska z Rogoża i Dariusz Wysocki z Wrocławia