4 Niedziela Wielkanocy

 
 
 

Od piątku 1 maja rozpoczynamy odprawianie nabożeństw majowych po mszy św. o godz.18.00. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych parafian. Zachęcamy również do pielęgnowania nabożeństw majowych przy kapliczkach i krzyżach na terenie naszej parafii.

W sobotę Uroczystość MB Królowej Polski – Msze św. jak w każdą niedzielę o 8.00, 10.00 w Szymanowie, 11.30 i 18.00. Po wieczornej Mszy św. odprawimy nabożeństwo majowe

Dzieci które otrzymały skarbonki wielkopostne proszone są o przynoszenie ich do zakrystii lub do klasztoru.

01 maja – spowiedź św. dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców o godz. 10.00
Uprzejmie prosimy rodziców o posprzątanie w tym dniu obejścia Kościoła i terenu przyklasztornego.

W następną niedzielę w naszej parafii będziemy obchodzić Uroczystość I Komunii św. Msze komunijne o godz. 9.00 i 11.00. Prosimy parafian, aby w tym dniu uczestniczyli w Eucharystii w inne godziny.

Odwiedziny chorych 8 maja od godz. 9.00

Uczestników Pielgrzymki do Turynu prosimy o dokonywanie wpłat drugiej raty do 3.05

Przystępujemy do ostatniego ważnego etapu aranżacji przestrzennej krajobrazu przy Kościele, którą będzie Droga Krzyżowa ulokowana powyżej ogrodu parterowego na placu św. Jana Pawła II. Elementy stacji przedstawiamy państwu w wykonanej makiecie. Tym samym uprzejmie informujemy, że jest możliwość zasponsorowania takiej stacji przez rodzinę lub osobę zainteresowaną. Koszt takiej stacji 1000 zł. Ofiarodawca będzie widniał na marmurowej tabliczce przytwierdzonej do stacji, którą wybierze. Na dzień dzisiejszy zgłosiły się już trzy rodziny.

Parafianom i gościom życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkiej pomyślności. Niech Zmartwychwstały Chrystus obdarzy nas swoim pokojem i radością i da nam siły do patrzenia z optymizmem w przyszłość.

Komentuj