​2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim

We wtorek Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Niech ich podążanie za prawdą inspiruje nas do codziennego poszukiwania prawdy o Bogu, będącym tak blisko każdego człowieka. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę . Po Mszach św. poświęcenie kredy, kadzidła i wody. Słowa podziękowania kierujemy do Państwa Bożeny i Piotra Szturów, za przygotowanie zestawów kredy i kadzidła, które w tym dniu ofiarujemy naszym parafianom.

Wójt Gminy Wisznia Mała zaprasza w tym dniu (6 stycznia) mieszkańców Gminy na Spotkanie Noworoczne, które rozpocznie się Mszą św. odprawioną w naszym Kościele o godz. 16.00. Po Eucharystii odbędzie się koncert chóru Gospel Live z Wrocławia. Następnie wspólne kolędowanie w świetlicy wiejskiej w Krynicznie. Szczegółowe informacje można odczytać z plakatu wywieszonego w gablotce, jak również na stronie internetowej parafii.

Trwa czas duszpasterskich odwiedzin kolędowych. Na kolędę przygotowujemy stół, krzyż, świece i wodę święconą. Dzieci i młodzież prosimy o przygotowanie zeszytów do katechezy. Kolędę rozpoczynamy w dni powszednie od godz. 1600. W soboty i niedziele od godz. 1400. Serdecznie dziękujemy tym Rodzinom, które już przyjęły kapłana do swojego domu. Plan kolędy wywieszony jest w gablocie. Można się również z nim zapoznać tutaj.

W imieniu Pana Janka – naszego organisty jeszcze raz dziękujemy za zakupione u Niego opłatki, a tym samym uhonorowanie jego pracy w naszej parafii.

PILNE!!! Potrzebna jest krew dla Roberta Łukasika. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do Krwiodawstwa na ul. Bujwida z podaniem informacji dla kogo. Od poniedziałku od godz. 7.15. Najbardziej potrzebna jest grupa “0 Rh–”

Parafianom i gościom życzymy na wszystkie dni Nowego roku: Wiary w sercu i światła w mroku, nadziei na trudne dni, a nade wszystko Bożej pomocy i opieki.