2-ga niedziela Wielkiego Postu

Dzisiaj 2 niedziela Wielkiego Postu. Przed kościołem zbiórka do puszek na misje AD GENTES. W imieniu misjonarzy składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
W dniu dzisiejszym zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych na godz. 12.30.

W piątek zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.30.
W ten sam dzień z racji na I Piątek Miesiąca od godz. 9.00 odwiedzimy chorych.
W ramach diecezjalnej akcji „ Jałmużna Wielkopostna 2015 „ zachęcamy dzieci do zaangażowania się w tę misję. Chętnych prosimy o pobranie skarbonek z zakrystii.

Są jeszcze wolne intencje mszalne na najbliższe dni. Zachęcamy do ich zamawiania

W następną niedzielę będziemy gościć w naszej parafii brata Rafała Gorzołkę , dyrektora Świetlicy Środowiskowej „ Tobiaszki” z Karłowic. Podczas wszystkich mszy św. zapozna nas z działalnością tej instytucji. Poprosi również o wyraz naszego wsparcia materialnego na cel pomocy dzieciom i młodzieży będącej w trudnej sytuacji życiowej.

Uczestników pielgrzymki do Włoch prosimy o dokonywanie w kancelarii parafialnej wpłat zaliczki w wysokości 300 zł. do dnia 5 marca.

Parafianom i naszym Gościom dziękujemy za wszelkie wyrazy życzliwości, za modlitwę i ofiarność.
Życzymy Wam pokoju serca, Bożej opieki i radości.
Niech dobry Bóg Wam błogosławi.