2 Niedziela Wielkanocna (27 kwietnia 2014)

dniu dzisiejszym przypada Niedziela Miłosierdzia Bożego, jak również uroczystość kanonizacji błogosławionego Jana Pawła II. Po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na nabożeństwo słowno-muzyczne w wykonaniu chóru gminnego z Wiszni Małej i kilku innych artystów.  Poświęcona zostanie okolicznościowa tablica kamienna ku czci naszego Wielkiego Papieża.

Od czwartku rozpoczynamy odprawianie nabożeństw majowych po mszy św. o godz.18.00.

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłychJednocześnie zachęcamy do pielęgnowania nabożeństw majowych przy kapliczkach i krzyżach na terenie naszej parafii.

W piątek przypada I piątek miesiąca – odwiedziny chorych od godz. 9.00

W sobotę uroczystość Najśw. Maryi Panny, Królowej Polski – Msze św. jak w każdą niedzielę o 8.00, 10.00 w Szymanowie, 11.30 i 18.00. Po wieczornej Mszy św. odprawimy nabożeństwo majowe.

Bóg zapłać za posprzątanie i przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę.

Dziękujemy Panu Jarosławowi Stafiniakowi z Malina, za wykonanie naszej nowej strony internetowej. Będzie ona z każdym tygodniem aktualizowana i ubogacana.

Jesteśmy wdzięczni za wszelkie wyrazy życzliwości, za modlitwę i ofiarność.
Życzymy pokoju serca, Bożej opieki i radości.
Niech Dobry Bóg Wam błogosławi!

Podajemy do wiadomości:

• Odpust parafialny 11 maja. Suma odpustowa o godz. 11.30
  • Rocznica  I Komunii św.    – 25 maja  o godz. 11.30
  • Sakrament Bierzmowania   – 14 czerwca o godz. 18.00
  • Boże Ciało19 czerwca  ( w tym roku procesja  Eucharystyczna odbędzie się Malinie )