22 niedziela zwykła

❖ W poniedziałek o godz. 9.00 zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły na mszę św. inaugurującą nowy rok szkolny i katechetyczny w naszej szkole i parafii.

❖ W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.

❖ W czwartek Wspólnota Rodzin zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00

❖ W I piątek pragniemy odwiedzić naszych chorych. Można zgłaszać w zakrystii nowych chorych lub poinformować jeśli zaszły jakieś zmiany w czasie wakacji. Odwiedziny chorych zaczynamy o godz. 9.00.

❖ Okazja do spowiedzi św. pierwszopiątkowej od godz. 17.30 w kościele.

❖ W sobotę na godz. 10.00 zapraszamy wszystkich ministrantów i ministrantki na zapoznawczą zbiórkę.

❖ W przyszłą niedzielę 8 września w czasie mszy św. o godz. 8.00 ks. wicedziekan Bogdan Grabowski z Trzebnicy wprowadzi o. Mieczysława Lenarda na urząd proboszcza Parafii św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Krynicznie.

❖ W przyszłą niedzielę z racji przypadającego święta Narodzenia NMP pragniemy jako parafia podziękować Panu Bogu za tegoroczne zbiory. Msza dożynkowa zostanie odprawiona o godz. 11.30. Jest to również okazja, aby oficjalnie przywitać wszystkich nowych duszpasterzy w naszej parafii.

❖ O godz. 14.30 rozpocznie się Biesiada Dożynkowa połączona z otwarciem Centrum Kryniczna. Zapowiada się bardzo bogaty program, którego szczegóły możemy poznać na plakatach. Serdecznie zapraszamy do licznego udziału mieszkańców parafii i gości.

❖ Zaplanowana na 17 maja 2020 roku I Komunia św. w naszej parafii na prośbę rodziców została ostatecznie przeniesiona na niedzielę 24 maja 2020 r.

Zapowiedzi:

• Piotr Krzysztof Kuter zam. Rogoż
    Marzena Małgorzata Wołoszyn zam. Wrocław  zap. III
  • Jędrzej Adam Stępniowski zam. Wrocław
    Katarzyna Krystyna Frankiewicz zam. Ligota Piękna  zap. III
  • Eliasz Kamil Kaczanowski zam. Pierwoszów
    Magdalena Martyna Kubiak zam. Pierwoszów  zap. II

Wszystkim parafianom i gościom życzymy pięknego przeżywania dnia Pańskiego i wielu łask w nadchodzącym tygodniu.