25 niedziela zwykła – 22 IX

Od 25 września rozpoczynamy nowennę do św. Franciszka przed uroczystością Biedaczyny z Asyżu.

Franciszkański Zakon Świeckich zapraszamy na spotkanie 25 września w środę po mszy świętej wieczornej.

Szafarzy z naszej parafii zapraszamy na spotkanie formacyjne do klasztoru 27 września w piątek o godz. 19.00.

Informujemy, że od 27 września wraca do użytku duszpasterskiego dom parafialny. W tym dniu przekazaniu będzie towarzyszyła powołana przez Radę parafialną specjalna komisja.

29 września po mszy o godz. 11.30 spotkanie z rodzicami dzieci, które w 2020 r. mają przystąpić do pierwszej Komunii św.

30 września o godz. 19.00 zapraszamy na obowiązkową katechezę chrzcielną dla rodziców i chrzestnych, którzy w najbliższym czasie planują chrzest dziecka.

Przy wyjściu z kościoła można wziąć kartkę z intencjami i ogłoszeniami parafialnymi na najbliższy tydzień.

Spowiedź święta codziennie 15 minut przed Eucharystią.

Dziękujemy za modlitwy, ofiary i okazywaną pomoc.