Zamknij
ul. Trzebnicka 12 55-114 Kryniczno

27 niedziela zwykła – 06 X

27 niedziela zwykła – 06 X

Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca na końcu mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu z wyjątkiem mszy wieczornej za względu na nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30

Po mszy można odwiedzić nasz odzyskany Dom Parafialny, w którym przygotowano kiermasz książki religijnej. Ofiary ze sprzedaży książek przeznaczone będą na wyposażenie domu w meble i sprzęty.

Przez cały październik zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. W tygodniu odprawiane są po wieczornej mszy św., a w niedziele o godz. 17.30. W piątki w sposób szczególny zapraszamy dzieci i młodzież, na nabożeństwo animowane przez nich. W Szymanowie w środę o 17.00.

W czwartek Wspólnota Rodzin zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00

W piątek zbiórka ministrantów o godz. 16.30.

W sobotę 12 października odbędzie się 40 Metropolitarna Pielgrzymka Piesza do Trzebnicy. Grupa franciszkańska wyrusza z Karłowic o godz. 6.45. Osoby niepełnoletnie mogą zapisać się na pielgrzymkę u o. Jozuego. Około południa pielgrzymka będzie miała postój w Malinie. Prosimy o gościnne przyjęcie pielgrzymów.

W przyszłą niedzielę główne uroczystości św. Jadwigi w Trzebnicy. Uroczysta suma odpustowa zostanie odprawiona o godz. 11.00.

Również w przyszłą niedzielę XIX Dzień Papieski pod hasłem „Wstańcie, chodźmy!”. Przed kościołem zbiórka do skarbonek na „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, wspomagające zdolną, niezamożną młodzież.

Wzorem lat ubiegłych, w najbliższym czasie, przedstawiciele Rady Parafialnej, posiadający odpowiednie identyfikatory, będą zbierali po domach fundusze na sprzątanie kościoła i na kwiaty.

Dziękujemy za modlitwy, ofiary i okazywaną pomoc.

Niech MB Różańcowa wyprasza potrzebne laski dla całej naszej Parafii.

Live a Reply

Live Reply