29 niedziela zwykła – 20 X

Dzisiaj po mszy o 11.30 spotkanie dla dzieci i rodziców przed I komunią św. Rodzice zostają w kościele, a dzieci idą do domu parafialnego.

Przez cały październik zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. W tygodniu odprawiane są po wieczornej mszy św., a w niedziele o godz. 17.30. W piątki szczególnie zapraszamy dzieci i młodzież na nabożeństwo w intencji misjonarzy. W Szymanowie w środę o 17.00.

W środę 23 października o godz. 12.15 na kościelnym parkingu Mobilne Centrum Badań w ambulansie diagnostycznym umożliwi wszystkim chętnym odpłatne badania  pod kątem: miażdżycy tętnic, osteoporozy, wydajności płuc i oskrzeli oraz zakwaszenia organizmu. Szczegóły na plakatach i ulotkach.

W sobotę o 16.00 bal wszystkich świętych dla dzieciaków w sali parafialnej. Prosimy przynieść jakieś „łakocie” na wspólny stół.

W przyszłą niedzielę po każdej mszy św. spotkanie dla Róż Różańcowych naszej parafii.

Również za tydzień będziemy gościć w naszej parafii małżonków z ruchu Equipe Notre Dame, którzy podzielą się swoim świadectwem życia wiary i wspólnoty. Po mszy świętej o 11.30 zapraszamy rodziny i małżonków do sali parafialnej na spotkanie z naszymi gośćmi na kawie i ciastku.

Z okazji Dnia Papieskiego na „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, uzbierano przed kościołem 2089 zł.

Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. W kancelarii i zakrystii przyjmujemy wypominki za zmarłych. Wielu parafian nie uiściło jeszcze opłat za groby na naszym cmentarzu, zarówno za ten rok, jak i lata poprzednie. Prosimy o uregulowanie zaległości w kancelarii parafialnej.

W październiku, wzorem lat ubiegłych, przedstawiciele Rady Parafialnej zbierają po domach fundusze na sprzątanie kościoła i na kwiaty. Bóg zapłać za każdą ofiarę i odpowiedzialność za parafię.

O. Mieczysław zaprasza w maju 2020 r. na pielgrzymkę do Fatimy, Lourdes, La Salette i innych sanktuariów Europy. Szczegóły u o. Mieczysława.

Dziękujemy za modlitwy, ofiary i okazywaną pomoc.

Niech MB Różańcowa wyprasza potrzebne laski dla nas i naszej Parafii.