31. niedziela zwykła – 03 XI

Dzisiaj na końcu mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu.

W poniedziałek 04 listopada o 19.00 w domu parafialnym katecheza chrzcielna dla rodzin, które w najbliższym czasie planują chrzest dziecka.

W pierwszy czwartek miesiąca Wspólnota Rodzin zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 20.00.

W piątek 8 listopada od godz. 9.00 odwiedziny chorych.

Również w piątek o godz. 16.30 spotkanie ministrantów w domu parafialnym.

Jeszcze do 8 listopada za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych można uzyskać dla nich odpust zupełny. Do 8 listopada 15 minut przed mszą czytamy wypominki i modlimy się za zmarłych. Wypominki można jeszcze składać w zakrystii lub kancelarii.

Zapowiadamy już, że 13 listopada w środę o 19.00 odbędzie się w domu parafialnym katecheza dla dorosłych.

Dziękujemy wszystkim dobrodziejom za podarowane chryzantemy do ozdobienia kościoła i placu kościelnego.

Franciszkański Zakon Świeckich organizuje pielgrzymkę do Sanktuarium Św. Franciszka w Jutrzynie. Pielgrzymka odbędzie się 23 listopada. Zapisy przyjmuje o. Proboszcz.

Dziękujemy za modlitwy, ofiary i okazywaną pomoc.