32. niedziela zwykła – 10 XI

W poniedziałek dodatkowa msza św. o godz. 9.00. Wieczorem msza św. w intencji naszej Ojczyzny.

Wójt gminy Wisznia Mała zaprasza 11 listopada na obchody Narodowego Święta Niepodległości w Piotrkowiczkach. W programie Msza św. o godz. 9.45, następnie uroczystość przy pomniku pamięci narodowej i przemarsz w asyście pocztów sztandarowych i orkiestry oraz biesiada patriotyczna w świetlicy od 11.30

Również w poniedziałek o godz. 19.00 w naszym kościele odbędzie się koncert organowy i kwartetu smyczkowego w ramach XXVI Festiwalu Muzyki Kameralnej i Organowej. Szczegóły na plakacie w gablocie.

W środę po mszy św. wieczornej w domu parafialnym katecheza dla dorosłych. Serdecznie zapraszamy.

W sobotę 23 listopada o godz. 8.00 wraz z Franciszkańskim Zakonem Świeckich wyruszymy na pielgrzymkę do Sanktuarium św. Franciszka w Jutrzynie. Zapisy u o. Proboszcza.

Organizujemy wyjazd na spotkanie ewangelizacyjne dla młodzieży na Górę św. Anny. Od 6 do 8 grudnia. Informacje oraz formularze zgody do wypełnienia przez Rodziców u duszpasterzy.

Za tydzień po mszach świętych zbiórka na opał w kościele i w domu parafialnym. Za każdą ofiarę serdeczne Bóg zapłać!

W kancelarii przyjmujemy intencje na przyszły rok. W pierwszej kolejności intencje związane z jubileuszami i rocznicami. Można zamówić również tzw. msze święte gregoriańskie za zmarłych i do Dworu Niebieskiego za żyjących.

Dziękujemy za modlitwy, ofiary i okazywaną pomoc.