4 Niedziela Wielkanocna (11 maja 2014)

Dzisiaj już IV Niedziela Wielkanocna. W tym tygodniu w szczególny sposób będziemy modlić się o powołania do kapłaństwa i życia zakonnego. Niech Zmartwychwstały Chrystus otoczy opieką wiele młodych serc, by miały odwagę iść przez życie Jego śladami w kapłaństwie lub zakonie.

Codziennie po mszy św. o godz.18.00. odprawiamy nabożeństwa majowe. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Jednocześnie zachęcamy do pielęgnowania nabożeństw majowych przy kapliczkach i krzyżach na terenie naszej parafii.

We wtorek po nabożeństwie majowym spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.

Rada Sołecka wsi Malin zaprasza w czwartek na godz. 19.30 do świetlicy w celu omówienia przygotowań do Bożego Ciała.

Zapraszamy nowych radnych z Rady Parafialnej w sobotę na godz. 11.00 do klasztoru. Tematem spotkania będzie omówienie bieżących spraw.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania i uświetnienia uroczystości odpustowej.

Jesteśmy wdzięczni za wszelkie wyrazy życzliwości, za modlitwę i ofiarność. Życzymy pokoju serca, Bożej opieki i radości. Niech Dobry Bóg Wam błogosławi

Podajemy do wiadomości:

• Spotkanie z Rodzicami młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania20 maja (po nabożeństwie majowym )
  • Rocznica I Komunii św.   – 25 maja o godz. 11.30
  • Sakrament Bierzmowania   – 14 czerwca o godz. 18.00
  • Boże Ciało19 czerwca ( w tym roku procesja Eucharystyczna odbędzie się w Malinie )

Zapowiedzi przedślubne :

• Sławomir Dąbek zam. Ligota Piękna