5-ta niedziela zwykła

Spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w poniedziałek
9 lutego bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18.00. Obecność przynajmniej jednego z rodziców obowiązkowa. Tych państwa, którzy nie dokonali opłaty za świece, książeczki, łańcuszki z medalikami, różańce i pamiątkowe obrazki w cenie 100 zł prosimy o uiszczenie opłat na spotkaniu.

W poniedziałek 9 lutego o godz. 19.00 w naszym kościele odbędzie się spotkanie organizacyjne dla uczestników pielgrzymki do Włoch z udziałem p. Sylwii Siankiewicz reprezentującej biuro podróży. Prosimy o jak największą frekwencję z racji na podejmowane tematy.

W czwartek o godz. 20.00 w klasztorze w obecności duszpasterzy odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej z Panem Wójtem. Treścią dyskusji będzie sprawa nowego cmentarza i jego statusowej przyszłości.

Serdecznie dziękujemy mężczyznom, którzy przyszli z pomocą w rozbiórce szopek bożonarodzeniowych.

Informujemy, że w naszej parafii od środy popielcowej 18 lutego przeprowadzone zostaną rekolekcje parafialne. Poprowadzi je znany nam O. Stanisław Paszewski z Legnicy. Prosimy o modlitwę w tej intencji oraz o znalezienie wolnego czasu na nauki rekolekcyjne. Młodzież i dzieci ze szkoły podstawowej swoje spotkania w kościele będą miały we czwartek i piątek przed południem. Szczegółowy plan wywieszony jest w gablotce przed Kościołem jak również udostępniony na naszej stronie internetowej.

Parafianom i naszym Gościom dziękujemy za wszelkie wyrazy życzliwości, za modlitwę i ofiarność.
Życzymy Wam pokoju serca, Bożej opieki i radości.
Niech dobry Bóg Wam błogosławi.