6 Niedziela Wielkanocna (25 maja 2014)

Dzisiaj obchodzimy rocznicę I Komunii św. Msza św. rocznicowa będzie odprawiona o 11.30. Prosimy o niezajmowanie ławek przeznaczonych dla gości i rodziców dzieci.

Od poniedziałku do środy odbywać się będą Dni Krzyżowe, podczas których Kościół modli się o błogosławieństwo Boże dla rolników, błagać o dobre urodzaje. W poniedziałek procesja błagalna do Krzyża w Krynicznie w kierunku Malina, we wtorek do Krzyża naprzeciw p. Mikołowskich w Krynicznie i w środę dookoła kościoła.

Codziennie po mszy św. o godz.18.00. odprawiamy nabożeństwa majowe. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.
We wtorek odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Urządzenia prosimy składać przy garażu klasztornym od godz. 10.00 – 14.00

Dyrekcja Zespołu Szkół w Krynicznie i Rada Rodziców zapraszają mieszkańców na Festyn Rodzinny dnia 31 maja w godz. 10.00 – 13.00 do szkoły.

W następną niedzielę odbędzie się zbiórka na Świątynie Opatrzności Bożej.

Dziękujemy Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za przygotowanie kościoła do dzisiejszej uroczystości

Jesteśmy wdzięczni za wszelkie wyrazy życzliwości, za modlitwę i ofiarność. Życzymy pokoju serca, Bożej opieki i radości. Niech Dobry Bóg Wam błogosławi.

Podajemy do wiadomości:

• Sakrament Bierzmowania14 czerwca o godz. 18.00
  • Boże Ciało19 czerwca ( w tym roku procesja Eucharystyczna odbędzie się w Malinie )

Zapowiedzi przedślubne :

• Piotr Grzegorz Sikora zam. Pasikurowice