6-ta niedziela zwykła

We wtorek w naszym kościele od godz. 13.00 – do 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu przed rozpoczęciem Wielkiego Postu : 13.00 adoracja dla Malina i Rogoża, o 14.00 – Kryniczno, o 15.00 – Ligota Piękna, o 16.00 – Szymanów, o 17.00– adoracja dla pracujących. Prosimy o wygospodarowanie czasu na chwilę modlitwy i refleksji.

W środę rozpoczynamy Okres Wielkiego Postu. W tym dniu w Kościele święci się popiół i posypuje się nim głowy wiernych na znak pokuty i nawrócenia. W naszym kościele Msze św. będą odprawione o godz. 9.00 i 18.00. Kolekta przeznaczona jest na jałmużnę postną. Zarazem przypominamy, że ten dzień jest dniem postu ścisłego i wstrzemięźliwości od potraw mięsnych ofiarowany w intencji pokoju na całym świecie.

W naszej parafii od środy popielcowej przeprowadzone zostaną rekolekcje parafialne.    Przewodnikiem duchowym będzie O. Stanisław Paszewski z Legnicy. Prosimy o modlitwę w tej intencji oraz o znalezienie wolnego czasu na nauki rekolekcyjne. Młodzież gimnazjum i dzieci ze szkoły podstawowej swoje spotkania w kościele będą miały w czwartek i piątek przed południem.

W piątek zapraszamy wszystkich na pierwsze nabożeństwo Drogi Krzyżowej na godz. 17.30. Po Drodze Krzyżowej – Msza św. rekolekcyjna dla wszystkich parafian.

W sobotę rano o 10.00 zapraszamy starszych i chorych parafian na Mszę św. połączoną z udzieleniem Sakramentu chorych – prosimy o umożliwienie przywozu i odwiezienie chorych do domów.

Uczestników pielgrzymki do Włoch prosimy o dokonywanie w kancelarii parafialnej wpłat zaliczki w wysokości 300 zł. do dnia 1 marca.

Parafianom i naszym Gościom dziękujemy za wszelkie wyrazy życzliwości, za modlitwę i ofiarność.

Życzymy Wam pokoju serca, Bożej opieki i radości.

Niech dobry Bóg Wam błogosławi.