“Ku pokrzepieniu serc…” czyli wiersze naszej parafianki – cz. 7
“Obawa” Lękam się świata tego, bo miłość jest fałszywa. Pełno w niej obłudy, o Bogu się zapomina! Mówią, że wiara w Boga, to sprawa drugorzędna, a humanitaryzm, to idea niezbędna! Ludzie nie wiedzą co czynią, świat nowe trendy im wpoił, mówią, że nowa “miłość”...
Czytaj więcej





