Galeria balu wszystkich świetnych… świętych!
„Witamy w domu!!!” – tymi słowami zostaniemy przywitani przez wszystkich świętych w niebie. Pod tym hasłem bawiliśmy się i my na wczorajszym balu. Dzięki za przybycie, tańce i wspólną zabawę, dobrodziejom za „łakocie”, a młodzieży za przygotowanie i poprowadzenie balu…
Czytaj więcej





