Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP – 08 XII

Przed kościołem zbiórka na pomoc Kościołowi na Wschodzie.

Ze względu na Jarmark Świąteczny w Wiszni Małej nasz parafialny  Kiermasz odbędzie się 15 i 22 grudnia.

Dzisiaj o godz. 17.30 zapraszamy na Nieszpory Adwentowe.

Na wszystkich parafian, a szczególnie na dzieci i młodzież, czekamy na mszach roratnich, które odprawiamy od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, a w soboty o godz. 9.00.

W poniedziałek po mszy wieczornej spotkanie opłatkowe w klasztorze dla Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.

Jutro również o g. 17.00 w domu parafialnym zdjęcie miary na stroje dzieci pierwszokomunijnych.

W środę o 19.15 zapraszamy na druga katechezę dla dorosłych. Temat: Modlitwa ciała – czyli postawy i gesty w liturgii

„Spotkanie ze Słowem Bożym”, w piątek o godz. 19.15 w Domu Parafialnym. Serdecznie zapraszamy.

W przyszłą niedzielę po mszy wieczornej zapraszamy do Domu Parafialnego wszystkich budowniczych i projektantów naszej stajenki na spotkanie organizacyjne. Prosimy również o zgłoszenie się mieszkańców, którzy chcą podarować choinki do kościoła.

W kancelarii parafialnej można nabyć świece Caritas na stół wigilijny w cenie 6 zł mała i 14 zł duża.

Organizujemy wyjazd na zimowisko na Górę świętej Anny. 10-15 lutego 2020r. dla dzieci od III do VI klasy SP. U o. Jozuego można rezerwować miejsca. Formularze zgody do wypełnienia przez rodziców po nowym roku.

Dziękujemy za wszelką życzliwość, modlitwy, ofiary i okazywaną pomoc.

Życzymy owocnego przeżycia czasu Adwentu.

KONTO PARAFII:

BNP PARIBAS 87 1600 1462 1847 6991 7000 0253