Czwarta niedziela wielkiego postu – 19 III

Dzisiaj przed kościołem zbiórka na Fundację Antoni, która prowadzi kuchnię charytatywną we Wrocławiu Karłowicach..

Obchody liturgiczne uroczystości św. Józefa są przeniesione na poniedziałek.

Katecheza chrzcielna w poniedziałek o 19.00.

Nabożeństwo drogi krzyżowej w Szymanowie w środę o 17.00, a katecheza dla dorosłych w domu parafialnym o 19.00.

Liturgiczna Służba Ołtarza ma zbiórkę w czwartek o 18.30, a adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od 20.00

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w Krynicznie w piątek po mszy świętej o 9.00. Po mszy świętej o 18.00 z procesją i rozważaniami wyruszymy do krzyża przy styku ulic Łąkowej i Ogrodowej. Prosimy przynieść świece. Nabożeństwa o 17.15 nie będzie. Krąg biblijny po  nabożeństwie wieczornym.

Uroczystość Zwiastowania Pańskiego w sobotę. Jest to też Dzień Świętości Życia. O 8.30 zaśpiewamy fragmenty Akatystu ku czci Bogarodzicy. Zapraszamy też, na mszy świętej o 9.00, do przyjęcia duchowej adopcji dzieci poczętych przez złożenie przyrzeczeń dziewięciomiesięcznej modlitwy jednym dziesiątkiem różańca w ich intencji. Więcej informacji na ulotkach w przedsionku kościoła i u o. Jozuego.

31 III kanoniczna wizytacja parafialna w parafii. Dokładny program na kartkach z ogłoszeniami i na stronie internetowej.

Odszedł do Pana ś.p. Karol Cichoń z Ligoty Pięknej. R.I.P