Czwarta niedziela wielkiego postu – 27 III

Zapraszamy dzisiaj o 17.15 na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

W poniedziałek o 19.00 katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych, którzy w najbliższym czasie chcą ochrzcić dziecko. ..

W środę o 19.00 spotkanie Rady Parafialnej i sołtysów naszej parafii.

W czwartek o 20.00 adoracja Najświętszego Sakramentu

W I piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. od godz. 17.00. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej po mszy o 9.00, o godz. 16.30 w Szymanowie i o 17.15 dla dzieci i młodzieży i po mszy wieczornej dla dorosłych (poprowadzi wspólnota małżeństw „Equipes Notre Dame”). Od 16.00 fraternia dla dzieci a o 19.00 Krąg Biblijny.

W pierwszą sobotę o 8.15 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP i msza wotywna.

Już dzisiaj zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami naszej parafii, które odbędzie się w piątek 8 kwietnia o godz. 18.30.

W zakrystii i w kancelarii są do nabycia czekoladowe baranki (5 zł) i świece paschalne Caritasu (15 zł).

W okresie Wielkiego Postu trwa peregrynacja wizerunku Chrystusa cierpiącego z Manoppello. Zapisy w zakrystii.

W ubiegłą niedzielę na Fundację Antoni zebraliśmy 6887 zł. Bóg zapłać!

W Niedzielę Palmową zapraszamy przedstawicieli wiosek naszej parafii z dużymi palmami. Małe palmy można będzie nabyć przed kościołem.

Osoby zainteresowane pomocą dla uchodźców z Ukrainy na terenie naszej gminy, mogą uzyskać informacje na plakacie w naszej gablotce.

W kościele św. Apostołów Piotra i Pawła w Trzebnicy, w każdą niedzielę o godz. 14.00 odprawiana jest msza św. w języku ukraińskim.

W ramach wiosennych porządków na cmentarzu parafialnym proszę o usunięcie lub przycięcie wszystkich krzewów powyżej 1,5 m wysokości, rosnących przy grobach oraz usunięcie krzewów rosnących w przejściach i rozrastających się na inne kwatery.

Zapowiedzi przedślubne (I):   Andrzej Mordal z Kędzierzyna-Koźla

Katarzyna Karolak z Szymanowa