Czwarta niedziela zwykła – 30 I

Dzisiaj przed kościołem zbiórka na zakony kontemplacyjne, jako wyraz wdzięczności za ich nieustanną modlitwę, również w naszych intencjach.

W środę przypada Święto Ofiarowania Pańskiego zwane też świętem Matki Bożej Gromnicznej, jest Światowym Dniem Życia Konsekrowanego. Pamiętajmy w modlitwie o zakonnicach i zakonnikach. Na mszach poświęcenie gromnic.

W czwartek wspomnienie św. Błażeja. Na mszach błogosławieństwo patrona chroniącego od chorób gardła. O 20.00 prowadzona adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji kapłanów i osób życia konsekrowanego, którzy pochodzą z naszej parafii.

W I piątek miesiąca o. Mieczysław odwiedzi swoich chorych od godz. 9.00. Okazja do spowiedzi św. od godz. 17.30. o. Jozue odwiedzi swoich chorych w piątek 11 lutego.

W pierwszą sobotę o 8.15 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP i msza wotywna. Z racji wspomnienia św. Agaty na mszy o 9.00 poświęcenie chleba i wody.

W przyszłą niedzielę na mszach wystawienie Najświętszego Sakramentu.

Zapraszam 12 osób do Apostolatu Modlitwy za Kapłanów. Jest to codzienna modlitwa przez cały rok o powołanie kapłańskie i zakonne oraz za powołanych. Zapisy w zakrystii.

Wycieczka do kotliny kłodzkiej dla dzieci z klas podstawowych siódmego lutego. Koszt 50 zł. Informacje oraz karty do wypełnienia przez rodziców lub opiekunów u o. Jozuego.

W gablocie wywieszona jest lista grobów przeznaczonych do likwidacji i powtórnego pochówku (minęło 20 lat i nie są opłacane). Jest też cennik opłat za korzystanie z cmentarza obowiązujący od 1 stycznia 2022 r.

KONTO PARAFII:

Bank Pekao SA 37 1240 6670 1111 0011 0810 5079