Czwarta niedziela zwykła – 31 I

Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele. Prosimy, aby w pierwszej kolejności do Komunii św. przystępowały osoby, które chcą przyjąć Komunię na rękę.

Dzisiaj po mszy o 11.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w domu katechetycznym a spotkanie dla rodziców w kościele.

W poniedziałek 1 lutego o godz. 19.00 katecheza dla rodziców i chrzestnych, którzy w najbliższym czasie chcą ochrzcić dziecko.

We wtorek obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego. Błogosławić będziemy gromnice. Msza św. w Szymanowie o godz. 10.00. Kolekta w tym dniu przeznaczona jest na klasztory kontemplacyjne. Wieczorna msza święta w intencji członków Apostolatu „Margaretka”.

W środę przypada wspomnienie św. Błażeja. Udzielimy świecami błogosławieństwa chroniącego od chorób gardła. Po mszy porannej spotkanie dla seniorów, emerytów i rencistów w domu parafialnym. Przy kawie i herbacie poruszymy temat wychowania.

W I czwartek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 20.00. Lutową modlitwę ofiarujemy w intencji małżeństw niesakramentalnych.

W piątek odwiedziny chorych od godz. 9.00. Z okazji wspomnienia św. Agaty pobłogosławimy na mszach świętych chleb i wodę.

W I piątek okazja do spowiedzi św. od godz. 17.30.

Spotkanie ze Słowem Bożym o godz. 19.00. Link do spotkania online na stronie naszej parafii.

W I sobotę o godz. 8.15 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP i msza wotywna z komunią wynagradzającą.

W następną niedzielę po mszach świętych adoracja Najświętszego Sakramentu.

W ubiegłą niedzielę na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Chorwacji uzbieraliśmy 2021 zł .

Prosimy Panie z Żywego Różańca o odbiór czasopisma „Różaniec”.

Ze względu na trwające obostrzenia dodatkowe msze św. o godz. 10.00 i 15.00 w niedziele będą odprawiane do końca lutego.

W tym roku na wizytę duszpasterską zaprosiło nas 253 rodziny. Dziękujemy za serdeczne przyjęcie, wspólną modlitwę i za każdą ofiarę złożoną na potrzeby naszej parafii i duszpasterzy.

Niech Bóg będzie waszą mocą i siłą we wszelkich słabościach.

KONTO PARAFII:

BNP PARIBAS 87 1600 1462 1847 6991 7000 0253