Druga niedziela po Bożym Narodzeniu – 02 I

Dzisiaj rozpoczynamy w parafii odwiedziny kolędowe. W dzień powszedni od godz. 16.00, a soboty i niedziele od godz. 14.00. Na stole przygotujmy krzyż i świece.

Odwiedzamy tylko te domy, do których zaproszono nas do 19 grudnia. Późniejsze zgłoszenia przenosimy na kolędę uzupełniającą, która odbędzie się w sobotę 15 stycznia.

Cały plan kolędy wywieszony jest w gablocie i dostępny na stronie internetowej parafii. Plan na najbliższy tydzień:

MALIN
2 stycznia niedziela ul. Główna, Wierzbowa, Akacjowa, Miła, Golfowa, Kalinowa i Jaśminowa.
3 stycznia poniedziałek ul. Laskowa, Stawowa Piłkarska, Wiśniowa, Wspólna, Słoneczna, Bociania i Floretowa.
KRYNICZNO
4 stycznia wtorek ul. Wiosenna, Spacerowa, Ogrodowa, Trzebnicka, Polna, Szkolna, Chabrowa
5 stycznia środa ul. Parkowa cała, razem z częścią należącą do Rogoża
ROGOŻ
7 stycznia piątek ul. Sadowa, Wierzbowa, Lipowa, Stawowa, Ogrodowa i Azaliowa
SZYMANÓW
8 stycznia sobota ul. Lotnicza – cała
9 stycznia niedziela ul. Lipowa i Ogrodnicza

W czwartek Uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli Trzech Króli. Porządek mszy św., jak w każdą niedzielę. Od g. 16.00 zapraszamy na rodzinne i parafialne kolędowanie w domu parafialnym. Nie zabraknie również świątecznych konkursów i quizów. Można przynieść ciasto na wspólny stół.

W przyszłą niedzielę obchodzimy Święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Bożego Narodzenia, ale tradycyjnie zachowujemy szopkę, choinki i śpiew kolęd do święta Ofiarowania Pańskiego.

Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan nie biosów obnażony!

KONTO PARAFII:

Bank Pekao SA 37 1240 6670 1111 0011 0810 5079