Druga niedziela wielkiego postu – 13 III

Dzisiaj niedziela Ad gentes, przed kościołem zbiórka na wsparcie misjonarzy w Afryce.

W poniedziałek o godz. 20.00 spotkanie dla III Zakonu.

W środę spotkanie dla kl. 8 przed bierzmowaniem.

W czwartek o 20.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy.

W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej po mszy o 9.00, o godz. 16.30 w Szymanowie, o 17.15 dla dzieci i młodzieży i o 18.30 dla dorosłych, którą poprowadzi III Zakon św. Franciszka. O 19.00 Krąg Biblijny i spotkanie dla II roku przed bierzmowaniem.

Również w piątek po porannej mszy świętej i Drodze Krzyżowej spotkanie dla seniorów i chętnych z gościem, a o 15.30 Fraternia dla dzieci.

W sobotę przypada Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. O 8.30 wyjazd formacyjno-integracyjnych dla mężczyzn na Ślężę. Więcej informacji u o. Jozuego. Wieczorem msza z niedzieli w intencji wspólnoty Mężczyzn św. Józefa.

W okresie Wielkiego Postu trwa peregrynacja wizerunku Chrystusa cierpiącego z Manoppello. Zapisy w zakrystii.

W ubiegłą niedzielę na hospicja w naszej diecezji zebraliśmy 2367 zł.

W przyszłą niedzielę przed kościołem zbiórka na Fundację Antoni, która prowadzi kuchnię charytatywną we Wrocławiu-Karłowicach.

W zakrystii i w kancelarii są do nabycia czekoladowe baranki (5 zł) i świece paschalne Caritasu (15 zł).

Od 14 do 19 marca organizujemy zbiórkę elektro-złomu. Zużyte sprzęty AGD i RTV można składać obok garażu. Uzyskane pieniądze przeznaczone będą na wsparcie misjonarzy na Wschodzie.

Zmarła nasza parafianka śp. Jadwiga Pawlak (81 l.) z Ligoty Pięknej R.i.p.

KONTO PARAFII:

Bank Pekao SA 37 1240 6670 1111 0011 0810 5079