Druga niedziela zwykła – 17 I

We wtorek w 19. dzień miesiąca z racji Roku św. Józefa po każdej mszy odmówimy Litanię do św. Józefa, a na mszy o 18.00 usłyszymy także kazanie okolicznościowe. W naszej gablotce i na stronie internetowej można znaleźć wykaz odpustów, które można zyskać z okazji Roku św. Józefa.

W czwartek wieczorna msza święta w intencji bać i dziadków z naszej parafii.

W piątek spotkanie online ze Słowem Bożym o godz. 19.00. Link do spotkania na stronie internetowej parafii.

W tym tygodniu zbiórka elektro-złomu przed pierwszym garażem obok plebanii.

W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Niedzielę Słowa Bożego. Jest to też dzień solidarności z Chorwacją poszkodowaną w trzęsieniu ziemi. Przed kościołem zbiórka na pomoc ofiarom kataklizmu.

31 stycznia po mszy o godz. 11.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w domu parafialnym.

W tym roku odwiedzamy po kolędzie tylko tych Parafian, którzy złożyli zaproszenie na kartce. Proszę nie zapraszać kolędy do domów, w których znajdują się osoby chore na Covid-19 lub zostały objęte kwarantanną. Odwiedziny rozpoczynamy w dzień powszedni od godz. 16.00, a w niedzielę od 14.00. W czasie kolędy prosimy o podawanie kandydatów do nowej Rady Parafialnej. Wybory odbędą się na początku Wielkiego Postu.

PLAN WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ: http://www.kosciol-kryniczno.pl/wizyta-duszpasterska-2021-plan/

KONTO PARAFII:

BNP PARIBAS 87 1600 1462 1847 6991 7000 0253